Strony internetowe i sklepy internetowe
RedRockS – Agencja Kreatywna

Strony
internetowe

Strona internetowa – co nam daje? Na pewno widoczność w sieci.

Obecna sytuacja dzieli przedsiębiorców na tych co się poddają – zamykają firmę i na tych którzy chcą walczyć o swoją firmę – szukają nowych rozwiązań, produktów.

Strona internetowa pomoże w tym drugim. Daj klientom internetowym możliwość poznania Twojej firmy, oferowanych przez Ciebie produktów i usług.

Spraw aby kontakt klient-firma był możliwy na wyciągnięcie telefonu.

Jak możemy
Ci pomóc?

Wprowadzimy Cię w rynek online. Pomożemy zaplanować najlepszą strategię tak, aby móc zarabiać przez widoczność Twojej strony w internecie. Pomożemy

Przygotowaliśmy dla Was gotowe pakiety zawierające strony internetowe lub sklepy internetowe, które pomogą Wam rozpocząć biznes w internecie. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby pozwolić Wam ruszyć szybko i tak samo szybko zacząć sprzedaż, przy zachowaniu niskiej ceny na start. Jeżeli jednak szukasz rozwiązania dedykowanego pod siebie, napisz do nas – takie projekty cały czas tworzymy i chętnie Ci w tym pomożemy.

wybierz pakiet
dla siebie

W cenie pakietu otrzymujecie serwer, domenę i pocztę na okres 1 roku. Zapewnimy Wam także wsparcie techniczne i gwarancję na okres aż 24 miesięcy. Doradzimy w przygotowaniu treści i pomożemy ruszyć z biznesem. Standardowo taka usługa kosztowałaby od 5000,00 zł netto. Dzisiaj możesz ją otrzymać w wielokrotnie niższej cenie. Bo wierzymy, że tylko #razemprzetrwamy ten czas.

Zamów wybrany przez siebie pakiet, powiedz nam jaki chcesz kolor przewodni, wyślij swoje logo lub nazwę firmy i w ciągu 1-2 dni zacznij sprzedaż online! Aktualnie do wyboru masz szablon Classic i Modern, nie wykluczamy, że będzie ich co raz więcej. Są to szablony projektowane przez nasz zespół grafików, a kodowane przez naszych programistów. Nie bazujemy na gotowcach, dlatego też dajemy na nie pełną gwarancję i wsparcie na okres 24 miesięcy!

 

STRONA

997 zł netto

Dzięki stronie internetowej szybko pokażesz swoje produkty czy usługi online. Otrzymasz od nas wybrany, nowoczesny szablon graficzny, zaprojektowany od początku do końca przez nasz zespół. Zaczniesz szybko wchodzić w rynek online i zdobędziesz nowych Klientów.

 • gotowa w 1-2 dni!

 • serwer na okres 12 miesięcy

 • domena na okres 12 miesięcy

 • skrzynka pocztowa w domenie

 • wybrany szablon graficzny

 • gwarancja 24 miesiące

SKLEP

3 997 zł netto

Sklep internetowy, nie tylko opowie o Twojej firmie, ale fizycznie pomoże zacząć sprzedaż swoich produktów czy usług online, z możliwością podpięcia szybkich płatności jak np. PayU, koszykiem zakupowym, możliwością wstawienia nielimitowanej ilości produktów.

 • gotowy w 5-7 dni!

 • serwer na okres 12 miesięcy

 • domena na okres 12 miesięcy

 • skrzynka pocztowa w domenie

 • wybrany szablon graficzny

 • gwarancja 24 miesiące

Usługi dodatkowe

Czyli różne elementy, które mogą bardziej rozbudować stronę lub sklep. Ale nie tylko. Możemy także pomóc Ci wejść do mediów społecznościowych jak Facebook czy Instagram, przygotować oprawę graficzną dla różnych produktów, czy doradzić marketingowo.

 • zaprojektowanie logotypu - od 397 zł

 • dodatkowy szablon graficzny dla podstron - 247 zł

 • wprowadzenie treści na stronę - 147 zł

 • grafiki na Social Media - od 47 zł

 • konsultacja marketingowa - 47 zł / h

Sprawdź i zamów w naszym sklepie!

lub skontaktuj się z nami żeby poznać szczegóły

Rynek online

Rynek dynamicznie się zmienia. To co wczoraj działało, dziś może stać. To co wczoraj stało, dzisiaj może pędzić. Musisz iść do przodu, bo jeśli stoisz w miejscu to tak, jakbyś się cofał. Nie jest nowością, że to konsumenci rządzą rynkiem, bo popyt rodzi podaż. Kiedy konsumenci są zamknięci w domu i mają ograniczoną możliwość przemieszczania w świecie rzeczywistym, zaczynają przemieszczać się co raz więcej w świecie wirtualnym. Firmy kurierskie przeżywają oblężenie jak w okresie przedświątecznym w grudniu, bo konsumenci zaczynają praktycznie wszystko co mogą kupować przez internet. Rynek online jest bardzo chłonny i stosunkowo łatwo można do niego wejść.

Jeżeli zaplanujemy z głową działania, możemy zaprezentować tam swoją firmę dużo większej ilości odbiorców, niż moglibyśmy to zrobić stacjonarnie. Pomoże nam w tym strona internetowa, jeżeli chcemy mieć w sieci prostą wizytówkę sprzedającą nasze usługi czy produkty dalej za pomocą kontaktu np. telefonicznego. Lub sklep internetowy – gdzie sprzedając produkty praktycznie całkowicie automatyzujemy cały proces. Wiele firm, które wcześniej działały tylko stacjonarnie zaczyna wchodzić w rynek online (e-commerce) i dzięki temu zachowuje lub zwiększa swoje zyski. Teraz, przy wielokrotnie wzmożonym ruchu internetowym jest najlepszy czas, żeby zacząć.

razemprzetrwamy

No dobra, ale po co ta cała inicjatywa? Ano po to, aby umożliwić każdemu przedsiębiorcy i każdej firmie, szczególnie w tym trudnym czasie kryzysu gospodarczego światełko w tunelu. Żeby pokazać, że jest po co i o co walczyć. Że stosunkowo za niewielką kwotę, można zacząć istnieć w internecie jako firma i pozyskiwać tam zlecenia. Że to co nowe i nieznane, nie zawsze musi być złe.

I że są firmy, które chcą pomóc innym firmom i ludziom. Że chcą pomóc gospodarce stanąć na nogi, samemu dokładając do tego cegiełkę od siebie. Że w kryzysie, nie jesteśmy sami, tylko możemy liczyć na pomocną dłoń innych. Bo gospodarka to my wszyscy, zarówno sprzedawcy jak i kupujący, pracodawcy i pracownicy, ludzie, sąsiedzi…  Że #razemprzetrwamy !

Chcesz się coś doradzić, skontaktować z nami, dać feedback lub wspomóc naszą inicjatywę swoją usługą? Daj znać, jesteśmy otwarci!

Przy okazji wpadnij na naszego facebooka i zostaw ślad. Możesz też zawsze opisać tam swój biznes, może wejdzie ktoś, kto akurat będzie szukał Twoich usług lub produktów? 🙂